To był naprawdę udany dzień sportowej rywalizacji Morsów

AKTUALNOŚCI » To był naprawdę udany dzień sportowej rywalizacji Morsów

Pierwszy majowy weekend okazał się bardzo udany dla Morsów na wielu polach sportowej rywalizacji. W niedzielę 7 maja w Poznaniu na starcie Wings for Live World Run stanął Łukasz, który przez 20,72 km dzielnie uciekał przed goniącą go metą. Niecodzienna formuła, szczytny cel i niepowtarzalna atmosfera zawodów sprawiają, że w przyszłym roku Morsy spróbują powalczyć w klasyfikacji drużynowej tej imprezy. Marcin, Adam, Maciek i Robert wybrali półmaraton w Pszczewie. Podium w kategorii M40 tej imprezy, zostało zdominowane przez Morsiaków. Na najwyższym stopniu stanął Robert, osiągając czas 1:22:33 (7. miejsce open), na drugim stopniu stanął Maciek, który z czasem 1:25:26 (10. miejsce open) pobił swój rekord życiowy. Brawa dla wszystkich, którzy uporali się z tym niełatwym dystansem. Duży sukces odniósł również Krzysztof, zajmując 2. miejsce w kolejnym z cyklu Zachodniej Ligi MTB maratonie w Połczynie-Zdroju. Widać, że fatum czwartego miejsca przestało ciążyć.