Podsumowanie Ośno Triathlon Weekend 2016

AKTUALNOŚCI » Podsumowanie Ośno Triathlon Weekend 2016

 

Kolejna edycja triathlonu w Ośnie Lubuskim przeszła do historii. Ponownie okazało się, że marzenia grupy zapaleńców mogą nabrać realnego kształtu. Tegoroczny triathlon w Ośnie Lubuskim został podzielony na dwa dni. W pierwszym dniu odbył się tradycyjny CrossTriathlon oraz sztafeta rodzinna. Wprowadzenie rywalizacji rodzin, okazało się strzałem w dziesiątkę. Walor sportowy został uzupełniony o rodzinną integrację, co dało bardzo pozytywny efekt wymiernie wyrażony w opiniach startujących. Uśmiech dzieci zawsze jest największą nagrodą dla organizatorów, a tego nie brakowało podczas naszej imprezy. W kolejnym dniu zawody nabrały czysto sportowego wymiaru. Rozegrano dwie konkurencje typowe dla tej dyscypliny: 1/8 IM oraz 1/4 IM. W tym przypadku nie było już żartów, rywalizacja toczyła się na całego.

Wszystkim zwycięzcom oraz tym, którym udało się zmierzyć z tą niełatwą dyscypliną serdecznie gratulujemy, licząc na Wasz udział w przyszłych edycjach triathlonu w Ośnie Lubuskim.

Z tego miejsca pragniemy również złożyć ogromne podziękowania dla sponsorów oraz wolontariuszy. Bez Was ta impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękując za Wasze zaangażowanie, liczymy na Was w następnych odsłonach Ośno Triathlon Weekend.

 

Organizatorzy

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii, w której można odświeżyć wspomnienia z Ośno Triathlon Weekend 2016.