Liczna grupa Morsów poszukiwała śladów wiosny w Przemysławiu

AKTUALNOŚCI » Liczna grupa Morsów poszukiwała śladów wiosny w Przemysławiu

 

„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty”. Chociaż pożegnamy morsowanie, to chyba każdy cieszy się z jej nadejścia. Pod znakiem pięknej wiosennej pogody rozpoczął się kolejny sezon.

Liczna grupa Morsów w składzie: Ania, Justyna, Adam, Janusz, Łukasz, Maciek, Marcin, Mateusz, Robert stawiła się na starcie  Międzynarodowego Biegu „Śladami Wiosny” w Przemysławiu. Dla Justyny okazał się to falstart, ale z każdej porażki trzeba wyciągnąć naukę (podobno przekuje się kiedyś w sukces) tym bardziej, że Ania dzielnie obroniła honor morsowych biegaczek, zajmując 4. miejsce w kategorii!

Trasa wiodła ścieżkami wokół pól, więc można było dosłownie podziwiać budzącą się przyrodę (jeżeli ktoś miał na to czas, bo bieg okazał się bardzo szybki i wszyscy skupili się na pobiciu własnych rekordów 😊). Przed biegiem głównym rozegrane zostały zmagania dzieci i nie wiem, które zawody wzbudziły większe emocje, ponieważ nasi mali sportowcy wkładali w to całe serca, zdobywając prawdziwie wiosenne medale. Niezawodny Robert zajął aż dwa pierwsze miejsca: w kategorii wiekowej i jako najszybszy samorządowiec.

 

Ogromne gratulacje szczególnie dla najmłodszych uczestników i ich rodzin, ponieważ „czym skorupka za młodu nasiąknie (…)”, więc w niedalekiej przyszłości miejsca na podium są nasze!